Çözüm Ortaklığı

Organizasyonlarınız için ihtiyacınız olan tüm destek süreçlerini yönetiyoruz.

Reklam Çözümlerimiz

 • NELER YAPIYORUZ?

  Tabelalar (Işıklı Kutu Harf Kasa Tabela, Totem, Vinç Tabelaları)
  Cephe giydirme uygulamaları (Vinil, Mesh, Branda)
  Ofset ve dijital baskı materyalleri (Broşür ve benzeri)
  İnşaat sektörü ağırlıklı bütün reklam ve etkinlik malzemeleri
  Kağıt çanta her türlü formlar
  Afiş, Poster, Kartvizit
  Kreatif butik kataloglar

 • ONE WAY VISION BASKI

  One Way Vision (Delikli Folyo) cam grafiği olarakta bilinmektedir. Tek taraflı görünüm sağlayan baskı yöntemidir. Özellikle cam giydirme binalarda tercih edilen reklam aracıdır.

 • FOREKS UYGULAMALARI

  Çeşitli plastik alaşımlardan oluşan farklı kalınlıklarda (1mm ile 20 mm) üretilen sert bir malzemedir. İç mekan ve dış mekanlarda kullanılabilir. Genelde kullanım alanları mağaza, sergi, toplantı ve tanıtım alanlarıdır.

 • ARAÇ GİYDİRME

  Bu uygulamada kullanılan malzeme kanallı yüzeyler için üretilmiş olan, özel cast folyodur. İstenilen renklerde özel üretim folyoları kullanılarak yapılabildiği gibi yine aynı tip folyo üzerine görselin baskısı yapılarak uygulanabilir. Markanızın en etkili reklam yöntemlerindendir.

 • ÖZEL TASARIMLAR

  Müşteri isteği doğrultusunda uzman endüstriyel tasarımcılarımızın özel olarak hazırladığı hayal dünyanızın sınırlarını zorlayan malzemenin cinsini ve ebadını gözetmeksizin yapılan uygulamalardır.

 • LED BOX

  Görseller led paneller yardımıyla arkadan aydınlatarak, görseli kolay değişim yapılan ışıklı ürünlerdir. Özel lazerleme yöntemi ile homojen bir ışık dağılımı sağlamaktadır. Tek ve çift: taraflı modelleri vardır. Standart ebatlar dışında özel ölçülerde yapılmaktadır. Ral renklerinde üretimimiz mevcuttur. Çalışma voltajı 12 VCD adaptör ile sağlamaktadır.

 • IŞIKLI ÜRÜN

  Satışın sadece fiyat ve satılan ürünün olmadığı, rekabetin doruklara ulaşıldığı günümüz dünyasında; firmaları bir adım öne çıkaran, farklılık yaratan ürünlerin başında ışıklı ürünler gelmektedir. Markalı tanıtım ürünleri, reklama ayrı bir boyut kazandırmıştır. Mağazaları, marketleri, iş yerlerini ve sinemaları önemli birer reklam haline getirmiş ve bu yolla reklam unsuru olan metanın satışının artmasını sağlayan en önemli reklam ürünüdür.

 • STANT

  Ticari herhangi bir ürünü, hizmeti veya aktiviteyi sergilemek ve tanıtmak maksadıyla kurulan sistemlerin her birine "stant'' denir. Firmaların belirli satış noktalarında ürünlerinin sergilenmesi amacıyla; Plastik (vakum termoform, pleksi ve enjeksiyon), Metal (sac, profil boru, tel), Ahşap (mdf, suntalam) ve benzeri malzemeler yardımıyla üretilmiş raf, askı, sepet gibi aksamları bulunan yapısı itibari ile ayaklı, masaüstü ya da askı yapıda olabilen satış ve pazarlama araçlarındandır.

 • TABELA

  İşletme ismini ve logosunu en iyi tanıtan reklam aracıdır. Açık ve kapalı alanlarda büyük ebatlarda yapıldıkları için müşterinin dikkatini çekmektedir. Birçok çeşidi olan bu reklam mecraları kibar duruşları ile birçok şirketin tercihidir.

 • ÖRÜMCEK STANT

  Geniş uygulama alanı sayesinde, tanıtımlar için etkileyici bir görsellik sunar. Örümcek stant; fuarlarda, seminerlerde, alışveriş merkezlerinde, kongrelerde, firma içi ve dışı tanıtımlarda hem şık hem pratik çözümler sunar.

 • ROLL UP

  Alüminyumdan üretilmiş oldukça hafif olan ürün, her yere kolayca taşınabilmesinden dolayı tercih edilmektedir. Otomatik mekanizması sayesinde, baskıyı içerisinde sarar ve kolay kurulum imkanı sağlar.

 • TOTEM TABELA

  Şehirlerarası yollarda, uzun mesafeden görülmesi istenen açık alanlarda kullanılan tabela türüdür. Totem tabelalar uzun bir direk üzerine kurulmuş olan, çok büyük ölçülerde tabelalardır. Özellikle ışıklı olarak uygulama yapılmaktadır.

 • PASLANMAZ KUTU HARF

  Günümüzün görsel açıdan en modern ve en nezih tabela modelidir. Uzun ömürlü kullanıma göre dizayn edilmiştir. Kutu harf yapımında kullanılan malzemeler; Krom - Gold Krom ve Alüminyum.

 • PLEKSİ KUTU HARF

  Kutu harf tabelalar çok çeşitli malzemelerden üretilen, firmaların isim ve logolarını Router ve Lazer olarak bilinen cihazlarda kesilerek harf şekline getirilen uygulamalardır. İç ve dış mekanlarda ışıklı ve ışıksız şekillerde kullanılmaktadır. Bu tür çalışmalar zarif ve ilgi çekici oldukları için özellikle alışveriş merkezleri gibi kapalı ortamlarda daha çok tercih edilmektedir.

 • METAL STANT

  Metal malzemenin cinsine, özelliğine ve kalitesine bağlı olarak kolay imal edilebilen ürün teşhir standlarıdır. Metal Stant imalatı istenirse portatif olarak istenilen ölçüde imal edilebilir. Metal standların boya ve tel asma aparatları özel tasarımlarla renk ve biçim verilerek müşteri isteği doğrultusunda projelendirilmektedir.

 • PLEKSİ STANT

  Stant imalatları pleksi malzemenin cinsine, özelliğine ve kalitesine bağlı olarak kolay imal edilebilen ürün teşhir standlarıdır. Pleksiden tasarlanan kozmetik standlar, tanıtım standları, kuyumcu standları, ayakkabı standları istenilen renk ve modelde müşterilerin kurumsal kimliğine göre tasarlanarak üretilir.

 • KALDIRIM PANOLARI

  Mağaza, cafe veya restaurantların .nünde menü, poster gibi görsellerinizi sergileyebileceğiniz pratik, dayanıklı ve etkileyici bir üründür. Çift taraflı olan bu ürünün amblem konulabilen alınlıklı modeli vardır. Standart veya özel ölçülerde üretim yapılabilmektedir.

 • AYAKLI POSTER PANOLARI

  Ayaklı poster panolan kongre, konferans, toplantı, sergi gibi organizasyonlarda kullanılmaktadır. Reklamınızı kolay ve rahat yapabileceğiniz ürün teşhir ve sergileme standlarıdır. İhtiyaca uygun olarak tek veya çift taraflı üretilebilir. Firmanıza özel ölçülerde ve renklerde üretim yapılabilmektedir.

 • MENÜ PANOLARI

  Menü panoları mesajınızı vermenin en kolay yollarından biridir. Ürünlerinizi veya ürün standlarınızın yanında, yönlendirme olarak; marketlerde, restaurantlarda, cafe ve barlarda çok rahat ve şık bir şekilde kullanılabilir. Farklı ebatlardaki posterlerinizi yatay ve dikey olarak sergileyebilir ya da raf takabiliriz. Dekoratif ayağı ile şık bir görünüm sunar. Standart ebatlarda ve özel ölçülerde üretim yapılabilmektedir.

 • UV BASKI

  UV baskı diğer baskı türlerinden çok daha kaliteli ve uzun ömürlüdür. Sudan etkilenmez, 10 cm kalınlığa kadar hemen her türlü malzemenin üzerine direk baskı yapılmaktadır. Büyük ebatlarda fotoğraf kalitesinde, son derece canlı baskı alınır. UV (Ultraviyole) baskı güneş ışıklarına dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır. UV baskıda boyanın kuruma süresi oldukça hızlıdır.

 • DİJİTAL BASKI

  Dijital baskı kelime olarak bilgisayar destekli ya da diğer elektronik makinalar vasıtasıyla dijital ortamlarda hazırlanan görüntü ve yazıların basılması demektir. Dijital baskı teknikleri sayesinde tasarım ve baskı ile ilgili pek çok faaliyet çok kısa bir sürede gerçekleştirilebilir hale gelmiştir. Dijital baskı teknikleri sayesinde dijital ortamlarda tasarlanan çizimler ya da yazılar; kumaş, naylon vb. yüzeylere yazılabilir ve bu işlem hızlı bir şekilde seri olarak yapılabilmektedir.