Kurucumuz

AJDA GÖKNİL PAZARLI

1982 İzmir doğumludur.

Turizmci olmaya karar verdiği orta sondan itibaren tüm eğitimini Turizm İşletmeciliği üzerine tamamladı.

1995 yılında kazandığı Karşıyaka Anadolu Meslek Lisesi Seyahat İşletmeciliği bölümü sonrasında hayali Akdeniz Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliği Bölümünü bitirdikten sonra İzmir’de başladığı kariyerine 2008 itibariyle geldiği İstanbul’da devam etti.

2009 – 2015 yılları arasında MICE sektörünün en başarılı markalarından Tourismo Group’ta önce Proje Yöneticisi ardından sırasıyla İş Geliştirme Müdürü, İş Geliştirme Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi olarak bir çok değerli ulusal/uluslararası markanın kurumsal etkinliklerini ve projelerini yönetti.

15+ yıldır bulunduğu aktif iş hayatında gerek Antalya ve İzmir gerekse İstanbul’ da sektörün önde gelen firmalarında çok önemli projelerde yer alarak, bir anlamda edindiği tecrübelerle AGP Group’ un da tohumlarını atmış olduğunu söyleyebiliriz.

Bir gün ticaret yapmak, kendi markasını yaratmak ve yönetmek en büyük hayaliydi. Ve bunun için çok küçük yaştan beri sabırla, istikrarlı ve çok çalıştı. Şimdi ise en büyük hayali; AGP Group AŞ markasını, gençlerin çalışmak isteyeceği, dinamik ve yenilikçi genç istihdam yoğun bir hale getirebilmek.

Ajda Göknil Pazarlı, evli ve bir çocuk annesidir.